سوالات متداول

امکان بازگشت وجود دارد ؟

از آنجایی که قبل از پرداخت امکان استفاده از سامانه را بصورت کامل و بدون محدودیت در مدت مشخص خواهید داشت امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت

سرعت افزونه ها چقدر است؟

خیلی سریع : 60 درخواست در ساعت
سریع : با انجام دادن 45 درخواست در ساعت
معمولی : با انجام دادن 30 درخواست در ساعت
آهسته : با انجام دادن 15 درخواست در ساعت
خیلی آهسته : با انجام دادن 5 درخواست در ساعت
اتوماتیک : با انجام دادن 1 تا 30 به خواسته در ساعت

امکان آپلود بصورت گروهی وجود دارد؟

شما میتوانید همزمان 10 فایل را آپلود کنید. امکان افزایش این عدد وجود دارد اما پیشنهاد داده نمی شود. شما میتوانید ده عکس برای یک آلبوم در اینستاگرام آپلود کنید اما نمی توانید چندین پست را در یک لحظه منتشر کنید. باید روی تک تک پست هایتان زمانبندی منتشر شدن را اجرا کنید.

استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام باعث مسدود شدن حساب کاربری ما در اینستاگرام نمیشود

توضیح فنی این موضوع این است که ما مستقیما شما را به اینستاگرام متصل نمیکنیم شما با استفاده از API اینستاگرام با ip های متعدد به اینستاگرام متصل خواهد شد این امر باعث میشود تا احتمال بلاک شدن حساب شما نزدیک به 0 باشد و مورد دیگری که وجود دارد استفاده از سرعت عملیات ماژول ها است ممکن است بالابردن سرعت مازول ها موجب بلاک شدن برخی حساب ها شود بهترین توصیه حالت اتوماتیک می باشد.

بلاک شدن حساب کاربری امری خارج از اختیارات ربات هوشمند اینستاگرام است و این مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نا صحیح از امکانات را نمی پذیرد.

آیا با دریافت اشتراک شما تنظیمات مورد نظر را برای من انجام میدید؟

استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام بسیار ساده و کاربر پسند تهیه شده است و با مروری اجمالی متوجه خواهید شد نیازی به کمک دیگران نخواهید داشت

اما در صورتی که پیکره بندی قسمت های مختلف برای شما دشوار بود به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد . البته این امر شامل پست های زمان دار نمی باشد.

آیا شما از API رسمی اینستاگرام استفاده می کنید ؟

خیر ‚ ما از API رسمی اینستاگرام که سایت آن ارائه میدهد استفاده نمی کنیم زیرا آن دارای محدودیت هایی می باشد. پس ما از یک API دیگری استفاده می کنیم. که در سمت سرور این اسکریپت مانند یک اپلیکیشن رسمی اندروید اینستاگرام عمل میکند. این ربات توسط شرکت اینستاگرام و یا شرکتهای وابسته به آن طراحی و توسعه داده نشده است و هیچ ارتباطی با آنها ندارد.

آیا امکان تکرار کردن یک پست وجود دارد ؟

خیر ‚ زیرا ما معتقدیم که با این کار اینستاگرام شما را به عنوان یک مزاحم شناسایی میکند.

آیا ربات حجم ویدیو ها را کاهش میدهد ؟

تاکنون خیر. ولی در آینده ای نزدیک این قابلیت نیز به ربات اضافه میشود که به محض انتشار این پلاگین شما می توانید از این سایت دریافت کنید.

آیا این ربات روی دیگر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک کار میکند ؟

متأسفانه فعلاً این روبات فقط روی اینستاگرام کار میکند. شاید در آینده نزدیک قابلیت کار روی دیگر شبکه ها نیز افزوده شود و یا برای آنها رباتی جداگانه ساخته شود. .

امکان ارسال یک پست به چند اکانت وجود دارد.

بله این امکان وجود دارد

دقت داشته باشید که تعداد اکانت ها بستگی به پنل دریافتی شما دارد.

امکان فروش اختصاصی این ربات وجود دارد؟

در این خصوص محدودیتی وجود ندارد در صورت تمایل میتوانید با تیم فروش تماس حاصل فرمایید

دقت داشته باشید در صورت خرید ربات به صورت رایگان روی سرور شما نصب و راه اندازی خواهد شد و پشتیبانی های بعدی طی قرارداد الحاقی انجام خواهد شد.

جواب تان را پیدا نکردید؟

در صورتی که سوال مورد نظر شما در بین سوالات مطرح شما وجود نداشت میتوانید با یکی از روش های زیر آن را با ما در میان بگذارید.

پیش از ارسال سوال به این نکته توجه داشته باشید که اگر جزو کاربران ما هستید حتما نام کاربری خود را در انتهای پرسش برای ما ارسال فرمایید
با تقدیم احترامات تیم پشتیبانی ربات هوشمند اینستاگرام

اینستاگرام: @smartinsta - تلگرام: @smartinsta - ایمیل: info@smartinsta.ir - تلفن: 09153095851

خبرنامه

No mailchimp list selected. Please set your mailchimp API key in the theme admin panel and then configure the widget from the widget options.

  • تلفن: 0910000000
  • تلگرام: @smartinsta_ir
  • ایمیل: info@smartinsta.ir